DOZWOLONE DO LAT 19

ogólnopolski festiwal dozwolone do lat 19

formularz zgłoszenia uczestnictwa

ogólnopolski festiwal dozwolone do lat 19

Stargardzki Festiwal zapoczątkowany został 21 lat temu. Od tego czasu nasze miasto stało się miejscem spotkań młodych i uzdolnionych wokalistów z całej Polski. Jednym z celów Festiwalu, z którego jesteśmy dumni jest nieprzerwana tradycja promocji polskiej piosenki. Repertuar wyjątkowych i niezapomnianych osobistości  polskiej sceny muzycznej do dzisiaj przyciąga do Stargardu kilkuset wykonawców. Na naszej scenie muzycznej prezentowali się uczestnicy, którzy po latach okazali się piosenkarzami, aktorami czy nauczycielami wokalu.

Festiwal w Stargardzie to coroczna okazja by młodzi nie tylko skonfrontowali się ze swoim talentem ale także spotkali się ze swoimi rówieśnikami, których znają od lat. W Jury od lat zasiadają osobowości związane z polską muzyką. Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Dozwolone do lat 19” odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Stargard.

JURY FESTIWALU

Elżbieta Zapendowska

jury

Ambasadorka Stolicy Polskiej Piosenki – Opole, Krytyk muzyczny, Specjalistka od emisji głosu, Żelazna dama polskiej piosenki.

Ewa Krysian

jury

Autorka tekstów i muzyki ponad 400 piosenek. Autorka spektakli muzycznych, juror festiwali muzycznych i konkursów recytatorskich.

Tadeusz Seibert

jury

kompozytor, autor tekstów, ukończył wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

1. eliminacje

START:

15 marca 2023

KONIEC:

16 kwietnia 2023

Przed zgłoszeniem swojego uczestnictwa należy zapoznać się z REGULAMINEM Festiwalu dostępnym poniżej:

ogólnopolski festiwal dozwolone do lat 19

formularz zgłoszenia uczestnictwa

Skip to content