Foto z MDKu
W pracowni działają dwie GRUPY

*Zwykle … grupa początkująca, po jakimś czasie, nie wiedzieć dlaczego … NAGLE, WTEM I WNET zasila szeregi grupy  ZAAWANSOWANEJ

Grupa POCZĄTKUJĄCA

Zajęcia dla grupy początkującej prowadzone metodami warsztatowymi, gdzie przed uczestnikami zajęć stawiane są określone zadania i wiedza przekazywana jest w trakcie ćwiczeń.

DO GRUPY PRZYJMOWANE SĄ OSOBY OD 13 ROKU ŻYCIA

Zaczynamy od absolutnych podstaw pracy z aparatem:

Portret nie powstaje w aparacie, ale po obu jego stronach.

EDWARD STEICHEN

nauczyciel

Waldemar Jaszczak

Urodzony w 1975, studiował historię na Uniwersytecie Szczecińskim. Współzałożyciel grupy fotograficznej U-bik.
Kilka lat zbierał doświadczenia  w pracy telewizyjnej (produkcje dla TVP Szczecin)
 
Człowiek orkiestra określający siebie mianem rzemieślnika Kiedyś znawca i twórca światów możliwych SF, fabularz gier sieciowych. W prehistorycznych czasach nauczał młodzież klasycznej ciemni, obecnie w pracowni fotograficznej w MDK w Stargardzie wprowadza w arkana fotografii cyfrowej.
 
Camera Obscura stała się dla niego narzędziem drugorzędnym, utrwalaczem w procesie ujarzmiania światła które bezwzględnie staje się jemu podporządkowane tworząc w studio urzeczywistnioną wyobraźnię. Ożywia statyczną scenę niemal zawsze posługując się własnymi patentami. Klasyczne podejście do fotografii zabrania mu nadużywania , a często całkowicie wyklucza w procesie twórczym oprogramowania do obróbki fotografii, co między innymi czyni go doskonałym fotografem produktu.
 
Prowadzi również własne studio fotograficzne (u-bik.pl

czwartek

PIĄTEK

Grupa początkująca 17:00 – 20:00
Grupa zaawansowana 17:00 – 20:00
Fotograf nie przestaje widzieć, nie przestaje kadrować, nie włącza się i nie wyłącza jak aparat. Jest fotografem przez cały czas.

ANNIE LEIBOVITZ

Skip to content