DOZWOLONE DO LAT 19

ogólnopolski festiwal dozwolone do lat 19

25-26 maja – Festiwal Dozwolone do lat 19 – 2024 Rusza Amatorski festiwal piosenki polskiej „Dozwolone do lat 19.” połączony z warsztatami wokalnymi dedykowany dzieciom i młodzieży do lat 19.

Udział biorą w nim zarówno soliści, duety, jak i zespoły wokalne. Co nas czeka w tym roku? Tradycyjnie już oprócz eliminacji on-line i przesłuchań prowadzonych przez jury odbędą się wyjątkowe warsztaty wokalne przeprowadzone przez znanych w świecie muzycznym artystów. Podsumowaniem będzie wspaniały koncert finałowy z udziałem gości specjalnych – gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Kto to będzie w tym roku? Niebawem zdradzimy tajemnicę…

Czekamy na Was! Nie może Was zabraknąć na tegorocznej edycji Festiwalu. Jest to szansa na zaprezentowanie swoich talentów wokalnych przed szerszą publicznością, bowiem finaliści zaprezentują piosenkę na żywo podczas Koncertu Finałowego. Ponadto wezmą udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych i tanecznych prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów oraz w warsztatowych spotkaniach z członkami jury. Jednocześnie odbywać się będą warsztaty dla instruktorów i opiekunów.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

ogólnopolski festiwal dozwolone do lat 19

formularz zgłoszenia uczestnictwa

Zgłoszenia od 15 marca do 29 kwietnia

JURY FESTIWALU

Damian Ukeje

jury

Damian Ukeje to młody polski piosenkarz pochodzący ze Szczecina, autor tekstów i kompozytor. W 2011 zwyciężył w finale pierwszej edycji programu rozrywkowego The Voice of Poland w TVP2. W trakcie finału premierowo wykonał autorski utwór „Nie mamy nic”, a dzięki wygranej podpisał kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska.

Ewa Krysian

jury

Autorka tekstów i muzyki ponad 400 piosenek. Autorka spektakli muzycznych, juror festiwali muzycznych i konkursów recytatorskich.

Agnieszka Hekiert

jury

Jazzowa profesjonalistka Agnieszka Hekiert wydała 02.10.2019 roku swoją najnowszą płytę "Soulnation". W ciągu ponad dekady Agnieszka współpracowała z wieloma międzynarodowymi muzykami. Od lat pracuje jako nauczyciel śpiewu w telewizyjnym programie ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo''

Skip to content