KONKURS z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jak co roku Serdecznie Zapraszamy WAS do udziału w naszym konkursie. Zgłoszenia możecie przesyłać na adres email: imprezy@mdk.stargard.pl lub telefonicznie na numer 91 834 43 02

Dzisiaj w Betleyeeeeem – WAŻNE INFORMACJE

Witajcie! Witajcie! Wiemy, że czekacie ! Ale jeszcze chwilka… Jeszcze momencik! Na podstawie pkt.9.5 regulaminu z przyczyn niezależnych od organizatora wyniki finałowe zostaną przedstawione 07.02.2024 r. Czekamy razem z Wami nieustannie trzymając kciuki za wszystkich!!!  

HARMONOGRAM

Przedstawiamy długo wyczekiwany HARMONOGRAM wydarzeń naszych PÓŁKOLONII ZIMOWYCH Ps. Czekamy na wpłaty do 10.01.2024 r. (osobiście) Do zobaczenia!  

1,5% dla Naszego TP MDK

Sezon rozliczeniowy przed namiJak co roku zachęcamy gorąco do przekazania 1,5% z podatku na Towarzystwo Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury KRS: 0000285348 Pozyskane środki znacząco wspomogą działalność naszej placówki

PÓŁKOLONIE ZIMOWE – WYNIKI

Wiemy, że czekacie! W załączniku lista przyjętych dzieci! Harmonogram wydarzeń półkolonii podamy w najbliższym czasie;-) Do zoabczenia!  

NASZE SZOPKI – idea i przesłanie

          Idea Szeptającej Szopki  w swej istocie jest ideą  PODZIELNEJ   MIŁOŚCI.      „Szept” odnosi się do tajemnicy słów, jakie wypowiadają dzieci przynosząc do Szopki własnoręcznie wykonane Baranki i Aniołki. Barankom powierzają tajemnicę ,  czego chciałyby najbardziej dla siebie, Aniołkom- czego chciałyby najbardziej dla tych , których kochają szczególnie, którzy są dla nich szczególnie ważni.        …

NASZE SZOPKI – idea i przesłanie Read More »

Półkolonie zimowe – REKRUTACJA

Wiemy, że czekacie na te wiadomości! Nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności! Ruszamy z rekrutacją na PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2024! Prosimy KONIECZNIE zapoznajcie się z regulaminem! Zapisy ruszają 05.12.2023 r. (wtorek) Szczegółowy program półkolonii podamy już niebawem. Koszt jednego tygodnia  wynosi 280 zł program + 50 zł materiały Czekamy na Was;)        

Dzisiaj w Betlejem

Dzisiaj w Betleeeyem Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek Szanowni Państwo! Z przyjemnością informujemy, iż wystartowała 3 edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek, którego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie. Po raz kolejny odbędzie się on ONLINE! Ograniczy to koszty związane z podróżą do naszego pięknego gotyckiego Miasta Stargard, do którego i tak zapraszamy oraz …

Dzisiaj w Betlejem Read More »

ZAPROSZENIE – KONCERT

Serdecznie ZAPRSZAMY na klimatyczny koncert! Cena biletów w przedsprzedaży 30 zł W dniu koncertu 40 zł  

FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ ,,Od Przedszkola do Idola” -ZMIANA TERMINU

  UWAGA ! UWAGA! Zmieniamy termin Festiwalu Piosenki Przedszkolnej ,,Od Przedszkola do Idola”. Widzimy się na WIOSNĘ! ( okolice kwietnia) Pamiętajcie KAŻDE DZIECKO dostaje NAGRODĘ! Przypomnimy się Wam po Nowym roku! Gorrrąco ZAPRASZAMY do wzięcia udziału. Jest dużo czasu na przygotowanie;-) Będzie nam Miło się z Wami zobaczyć.      

WYNIKI PRZESŁUCHAŃ

W załącznikach przedstawiamy Państwu wyniki przesłuchań do Zespołów Tanecznych, a także do Zespołu Wokalnego. Gratulujemy!

Integracyjne żeglowanie

Pełną parą idą przygotowania do I Integracyjnych Regat Żeglarskich Osób Niepełnosprawnych organizowanych przez Fundację Pro-Humanus, którego partnerem jest Młodzieżowy Dom Kultury.Obecnie – dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną związane z: Stowarzyszenie „Godna Przyszłość”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Stargardzie, Zakład Aktywności Zawodowej Centralna Kuchnia Stargard, pod okiem naszych instruktorów żeglarstwa trenują na wodzie umiejętności żeglarskie Celem …

Integracyjne żeglowanie Read More »

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ

Rekrutacja uzupełniająca trwa jeszcze do piątku 08.09.2023 r.  Zapraszamy na zapisy codziennie od 16.00 do 19.00  W załączniku znajdziecie harmonogram przesłuchań. DO ZOBACZENIA!  

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

04.09.2023 r. ruszyła rekrutacja uzupełniająca na zajęcia w naszym Młodzieżowym Domu Kultury! Od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-19.00 czekają  na Was nauczyciele prowadzący poszczególne zajęcia.  Druki do pobrania na miejscu.  Harmonogramy przesłuchań, terminy zajęć zostaną podane w najbliższym czasie!

WYNIKI REKRUTACJI 2023/2024

Wyniki REKRUTACJI Wyniki Rekrutacji Wyniki rekrutacji dla NOWYCH uczestników zajęć prowadzonych w MDK Lista REZERWOWA Lista rezerwowa

REGATY O BŁĘKITNĄ WSTĘGE (wyniki 24.06.2023 r.)

W załącznikach prezentujemy wyniki sobotnich REGAT O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ          w klasie optymist, które odbyły się 24 czerwca 2023r.  JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA kolejne REGATY  O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ w sobotę         01 lipca 2023 r.! Do zobaczenia!  

WYNIKI PÓŁKOLONIE LETNIE

DŁUGO WYCZEKIWANE PRZEZ WAS WYNIKI !!! PROSIMY O BEZWGLĘDNE ZAPOZANIE SIĘ Z REGULAMINEM!!! (odnośnie opłat, godzin funkcjonowania MDK, obiadów oraz wymagań na dany tydzień) Do zobaczenia!   

Skip to content