ZESPÓŁ TANECZNY "EKSPRESJA"

ZESPÓŁ TANECZNY EKSPRESJA

Ekspresja to zespoły zrzeszające młode tancerki, które poprzez taniec realizują swoje marzenia, przekazują swoje emocje i kształtują osobowość. Od 2008 roku istnienia zespołów dziewczęta rozwijają się nie tylko dzięki regularnemu uczęszczaniu na zajęcia, ale również poprzez udział w warsztatach tanecznych, uczestnictwo w wielu festiwalach tanecznych na arenie polskiej oraz zagranicznej – odnosząc przy tym liczne sukcesy.

ZAJĘCIA GODZINY

poniedziałek

Ekspresja I 16:00 -18:15
Ekspresja III 18:15 -19:45

czwartek

Ekspresja I 16:00 -18:15
Ekspresja III 18:15 -19:45

NASZE GRUPY

Ważnymi elementami istniejących zespołów Ekspresja jest wspólna pasja, zarażanie tańcem, ale przede wszystkim rodzinna atmosfera między tancerkami i duuuużo chęci do podbijania świata tańca razem!

Ekspresja dzieli się na trzy grupy:

EKSPRESJA I (16-19 lat)

EKSPRESJA II (12-16 lat)

EKSPRESJA III (8-11 lat)

nauczycielka

WERONIKA ŻÓŁWIŃSKA

Zwariowałam na punkcie tańca, serio! Trochę o mnie… Swoje pierwsze taneczne kroki stawiałam rytm tańców ludowych mając zaledwie 6 lat. Przez następne lata poznawałam nowe style taneczne (od tańca towarzyskiego po taniec nowoczesny) biorąc udział nie tylko w zajęciach, ale również poprzez poznawanie kultury i rutyny tancerzy danych stylów przez udział w różnych turniejach tańca – każdy z poznanych stylów zajął miejsce w moim sercu. W 2008 roku jako tancerka trafiłam do Młodzieżowego Domu Kultury, gdzie zakochałam się w tańcu współczesnym. Od 2016 roku już jako instruktor grupy tańca Ekspresja mogę moją miłość do tańca powiększać i przelewać na moje podopieczne. Cały czas podnoszę swoje umiejętności i poszerzam horyzonty poprzez uczęszczanie na rozmaite warsztaty taneczne prowadzone przez znakomitych polskich tancerzy i choreografów, a także poprzez udział w różnych formach festiwali i turniejach tańca. W tańcu uwielbiam uwalniać emocje i nieskończoną ilość możliwości wyrażania siebie. Dlatego styl tańca, który przekazuję moim tancerkom mocno ewoluował z tańca współczesnego do modernu i teatru tańca.

W prowadzonych przeze mnie zespołach skupiam się nie tylko na podnoszeniu umiejętności tancerek, odkrywaniu ich własnego „JA” w tańcu, przekazywania całej pasji jaką mam do tańca, ale przede wszystkim ważna jest dla mnie atmosfera na zajęciach. Priorytetem jest zbudowanie grupy gdzie „jeden za wszystkich i wszyscy za jednego”, stworzenie bezpiecznego miejsca gdzie każdy może czuć się swobodnie, wyrażać własne emocje, nawiązywać przyjaźnie i poznawać piękno tej sfery artystycznej, którą jest taniec.

Deja vu EKSPRESJA I

Spadające gwiazdy EKSPRESJA III

Nie wszystkie więzi można zerwać EKSPRESJA I

Skip to content